Wideofilmowanie Nowy Sącz, Converto, Limanowa, Gorlice, Nowy Targ, Zakopane


Idź do treści

Wideofilmowanie Nowy Sącz, Converto, Limanowa, Gorlice, Krynica, Nowy Targ, Zakopane

Sony HD

Model:: HDR-FX1000E

HDR-FX1000 Kamera Full HD na kasety

Pełny ekranWsteczPlayDalej


-
Najwyższy poziom jakości,
- Profesjonalny system obsługi i zaawansowane możliwości,
- High Definition, HDV (1440 x 1080) / Standardowa rozdzielczość,
- Przetwornik obrazu 3 ClearVid CMOS 1/3",

- Full HD na taśmie, zoom opt. 20x.


Podstawowe informacje HDR-FX1000E


Profesjonalne możliwości i jakość obrazu
Wyjątkowa jakość filmu, profesjonalny system obsługi i zaawansowane funkcje ręcznego wyboru ustawień. Nagrywanie filmów HD 1080 na taśmie. Zaawansowany przetwornik obrazu 3ClearVid CMOS i obiektyw Sony G Lens z dużym, 20-krotnym zoomem optycznym.

Najbardziej naturalne kolory
Niektóre kamery mogą mieć problemy z reprodukcją bogatych, naturalnie wyglądających kolorów. Technologia x.v.Colour naśladuje cechy ludzkiego oka, znacząco rozszerzając paletę kolorystyczną o bardziej realistyczne, bardziej żywe błękity, czerwienie i zielenie.

Jakość HD, wygoda taśmy
Wielu entuzjastów wideo i profesjonalistów telewizyjnych uważa, że żaden inny nośnik nie jest tak tani, wygodny i niezawodny jak taśma. Rejestruj wspaniałe obrazy HD 1080 na tanich taśmach HDV: szeroka gama popularnych narzędzi edycyjnych pozwoli Ci uzyskać doskonałe rezultaty.

Masz kontrolę
Jeżeli poważnie podchodzisz do stworzenia swojego kolejnego działa wideo, niezbędne jest zwiększenie twórczych opcji. Ręczne sterowanie pozwala na skadrowanie każdego ujęcia w taki sposób, jak chcesz, z precyzyjną regulacją ekspozycji, balansu bieli i innych ustawień.

Lepszy obiektyw, lepszy obraz
Aby uzyskać najlepszą jakość obrazu, najwyższej jakości obiektyw G firmy Sony połączono z przetwornikiem CMOS 3ClearVid i wydajnym procesorem BIONZ. Efektem są pełne szczegółów obrazy jakości HD, którymi można się rozkoszować na ekranie telewizora HD.


Funkcje HDR-FX1000E

Nagrywanie na taśmę w formatach High Definition 1080i i DV (standardowa rozdzielczość). Przetwornik obrazu 3ClearVid CMOS 1/3" z technologią Exmor™ – pierwszorzędna jakość obrazu, szerszy zakres dynamiczny i większa czułość. Duża czułość: minimalne oświetlenie 1,5 luksa. Tryb zdjęć kolejnoliniowych 1080 25p – reprodukcja ruchu jak na filmach. Technologie CinemaTone Gamma™ i CinemaTone Colour™ – reprodukcja kinowego koloru. Wysokojakościowy, szerokokątny obiektyw Sony G (ogniskowa 29,5 mm w przeliczeniu na format 35 mm), zoom optyczny 20x i ekstender cyfrowy 1,5x. Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot – większa stabilność filmów i fotografii, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Tryb x.v.Colour zapewniający żywe, realistyczne kolory. Funkcja Dual Rec (zapis fotografii o rozdzielczości 1,2 megapiksela w czasie nagrywania filmu). 3,2-calowy wyświetlacz LCD 16:9 Xtra Fine (921 tys. punktów) o dużej kontrastowości i szerokim kącie widzenia. Kolorowy wizjer 16:9 Xtra Fine 0,45" (1227 tys. punktów) o dużej kontrastowości. Wydzielone elementy sterujące do ręcznego wybierania ustawień: niezależne pierścienie do nastawiania ostrości, ogniskowej i przysłony oraz przełączniki ostrości, wzmocnienia, balansu bieli i czasu migawki. 4-pozycyjny przełącznik filtra ND. Gniazda HDMI™, i.LINK, zdalnego sterowania A/V, zewnętrznego mikrofonu i słuchawek.


więcej danych na Sony Polska, tutaj..

Strona główna | O firmie | Filmy | Kontakt | Twój Dzień | Linki | Sony HD | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego